Specjalista ds. sprzedaży i realizacji projektów

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tech Pomp Serwis Sp. z o.o.

    Zdobądź doświadczenie w gronie zapalonych profesjonalistów! Rozwiń swoją karierę w branży technicznej i pracuj z nami dla największych graczy na rynku!

    Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania oraz realizacji tymczasowych systemów obsługi cieczy dla branży energetycznej, wydobywczej, komunalnej oraz dla budownictwa.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które dołącza do naszego Zespołu jako: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I REALIZACJI PROJEKTÓW – odpowiedzialny za dział kontroli temperatury (wodne i parowe kotłownie mobilne i urządzenia chłodnicze).

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Prowadzenie wizyt handlowych, prezentacji firmowych
    • Aktywne poszukiwanie nowych projektów
    • Przygotowywanie ofert, dobór sprzętu, kalkulacje
    • Nadzór nad realizacją pozyskanych zleceń

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży usług w branży technicznej
    • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki, pomp, automatyki, mechaniki płynów, wymiany ciepła
    • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie oraz częstych wyjazdów służbowych
    • Komunikatywność, operatywność, pozytywne nastawienie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy

    • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia branżowe, produktowe oraz doskonalące

    Lokalizacja biura i bazy sprzętowej: 20 km od centrum Warszawy, ul. Warszawska 99, Hipolitów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TECH-POMP SERWIS SP. ZO.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. K. Szpotańskiego 10 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.