Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli czerpiesz satysfakcję z budowania długofalowych relacji z klientem, bez problemu odnajdujesz się w relacjach B2B oraz wiesz, jakie wyzwania wiążą się z "rynkiem kandydata", ta oferta skierowana jest do Ciebie! Dołącz do katowickiego zespołu Randstad Professionals i razem z nami rekrutuj talenty!

    Nr ref.: /321/04/2018/MB/15036
    Katowice
    oferujemy:
    • umowę o pracę stałą
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna i.in.)
    • dodatkowe ścieżki rozwoju jako m.ni. Key User, Trener Wewnętrzny, Audytor
    • możliwość uczestniczenia w dodatkowych inicjatywach, m.in. współtworzenie tematycznego bloga
    • bogaty pakiet szkoleń (wstępnych i rozwojowych)
    • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, t.j. CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji
    • jasno określone cele w ramach uporządkowanej struktury
    zadania:
    • analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów (rekrutacje stałe)
    • samodzielna rekrutacja na stanowiska średniego i wyższego szczebla (end-to-end)
    • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami
    • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż usług rekrutacyjnych
    oczekujemy:
    • doświadczenia w sprzedaży usług
    • mile widziane doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
    • znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47