specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.02.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz pracę z ludźmi? Świetnie odnajdujesz się w środowisku biznesowym? Szukasz przestrzeni do samodzielnej pracy, organizacji własnego czasu, ale jednocześnie chcesz być częścią wyjątkowego zespołu? Postaw na pracę w obszarze sprzedaży usług, budowania relacji z klientami oraz branży HR!

    Dołącz do oddziału Randstad w Poznaniu i rozwijaj się jako specjalista ds. sprzedaży usługi pracy tymczasowej i rekrutacji pracowników.

    Nr ref.: /199/02/2019/MF/36901
    Poznań
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system premiowy
    • profesjonalne wdrożenie, szkolenia z zakresu sprzedaży, rekrutacji oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
    • opiekę medyczną, kartę sportową, platformę benefitową
    • samodzielne stanowisko
    • możliwość udziału/inicjowania przedsięwzięć firmowych

    zadania

    • aktywne działania sprzedażowe w celu pozyskiwania nowych klientów oraz nowych zleceń - sprzedaż B2B
    • budowanie i rozwijanie relacji z firmami z sektora MŚP
    • kontakty telefoniczne jak i spotkania biznesowe na terenie województwa - praca na KPI
    • współpraca z zespołem w obszarze realizacji usług
    • rekrutacja pracowników tymczasowych i stałych
    • administracja personalna

    oczekujemy

    • silnej motywacji do rozwoju, samodzielności i odpowiedzialności na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą
    • zainteresowania branżą HR
    • silnej orientacji na cel
    • czynnego prawa jazdy kat.B
    • umiejętności pracy w zespole
    • doświadczenia w obszarze profesjonalnej obsługi klienta B2B oraz swobody w kontaktach biznesowych.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47