specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 26.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz pracę z ludźmi? Świetnie odnajdujesz się w środowisku biznesowym?

    Szukasz przestrzeni do samodzielnej pracy, organizacji własnego czasu, ale jednocześnie chcesz być częścią wyjątkowego zespołu? Postaw na pracę w obszarze sprzedaży usług, budowania relacji z klientami oraz branży HR.

    Nr ref.: /541/01/2019/PF/38589
    Poznań
    oferujemy
    • umowę o pracę
    • opiekę medyczną, kartę sportową oraz platformę benefitową
    • biuro w centrum Poznania
    • narzędzia codziennej pracy takie jak: komputer, telefon, auto służbowe do dyspozycji
    • profesjonalne wdrożenie, szkolenia z zakresu sprzedaży, rekrutacji oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
    • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
    zadania
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków handlowych
    • nawiązywanie relacji biznesowych, oraz współpraca ze stałymi klientami
    • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla (rekrutacje tymczasowe i stałe)
    • zarządzanie administracją personalną
    oczekujemy
    • ok. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży usług B2B
    • mile widziane doświadczenie w obszarze HR
    • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
    • wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
    • czynnego prawa jazdy kat.B

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47