Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Rekrutacji

Human Support Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz aktywna sprzedaż usługi rekrutacji stałej,
  • Prowadzenie projektów rekrutacji stałej,
  • Realizację celów biznesowych i wyznaczonych KPI,
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami, ofertowanie oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • Inicjowanie działań zwiększających efektywność procesów sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane w obszarze psychologii lub ZZL,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – warunek konieczny,
  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku min. 1 rok,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Miłą atmosfera pracy,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy