Oferta pracy

Specjalista ds. relacji z Klientami i sprzedaży eCommerce

Dr. Grehen Sp. z o.o.O firmie

  • 21B
    Dyzin (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dr. Grehen Sp. z o.o.

21B

Dyzin (pow. otwocki)

www.charminerose.eu

Producent kosmetyków profesjonalnych marki Charmine Rose poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Dyzin k/Celestynowa;
  • Budowanie zdalnych (telefon, sms, mail, messenger i media społecznościowe) relacji z klientami;
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z nowymi klientami;
  • Tworzenie własnego portfela (bazy) klientów B2B;
  • Przyjmowanie zamówień i doradztwo produktowe;
  • Realizowanie akcji informacyjnych, promocyjnych i szkoleniowych dla salonów kosmetycznych;
  • Udział w przygotowywaniu niestandardowych akcji promocyjnych i marketingowych.

Wymagania:

  • Kreatywność;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Wytrwałość w dążeniu do celu;
  • Chęć rozwoju;
  • Doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym – wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.00.
  • Skuteczne szkolenie wstępne oraz warsztaty i szkolenia w trakcie zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Możliwości rozwoju i awansu;
  • Wsparcie na każdym etapie pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy