Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu Online

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług marketingu internetowego SEO/SEm;
  • Identyfikacja potrzeb Klientów i dopasowanie rozwiązań;
  • Przygotowywanie umów i dokumentów;
  • Negocjacje handlowe i finalizacja transakcji;
  • Monitorowanie rynku i konkurencji;
  • Rekomendacja innowacyjnych rozwiązań i rozwój kwalifikacji.

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Doświadczenie w negocjacjach handlowych;
  • Efektywne zarządzanie czasem;
  • Wysoki poziom kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych;
  • Sumienność, zaangażowanie i zdobywanie wiedzy;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość rynku i trendów w branży SEO/SEM

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego;
  • Profesjonalne wprowadzenie i wsparcie doświadczonych managerów;
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej, bądź model hybrydowy;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę;
  • Możliwość rozwoju i awansu w globalnej grupie Bauer Media;
  • Szeroki wachlarz benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, abonament sportowy, ubezpieczenie na życie i wydarzenia integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

SUNRISE SYSTEM W LICZBACH

  • Numer 1 na rynku SEO w Polsce
  • Prawie 20 lat doświadczenia w branży SEO
  • 9000 obsługiwanych klientów
  • Lokalizacje w 5 miastach w Polsce
  • Ponad 300 pracowników
  • 5 spółek Grupy Kapitałowej

Kogo dokładnie szukamy?

Szukamy ludzi, którzy chcą zacząć swoją przygodę w sprzedaży i obsłudze klienta B2B. Nie musisz mieć doświadczenia, ale ważne, abyś miał podejście "yes, we can", zawsze dążył do rozwoju, umiał nawiązać relacje z ludźmi, rozumiał potrzeby klientów i umiał zadbać o profesjonalny wizerunek. Liczy się gotowość do działania.

#JasnyKierunekKariery

Dlaczego u nas?

  • Chcesz być częścią ekipy, która nie boi się wyzwań i ciągle dąży do rozwoju? Mamy pracę dla Ciebie! Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym specjalistą w sprzedaży, czy dopiero zaczynasz swoją karierę - u nas znajdziesz szanse na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia.
  • Jeśli już pracowałeś w sprzedaży, to doskonale wiesz, że wymaga to motywacji i samodyscypliny. Na szczęście nasz system szkoleń i wsparcia pomaga każdemu pracownikowi rozwijać swoje umiejętności, a motywujący system wynagrodzeń z pewnością pozwoli Ci dobrze zarobić.
  • A jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę w sprzedaży, to nie martw się - mamy doświadczonych managerów, którzy pomogą Ci wejść na właściwe tory i zrozumieć, jak działa nasza branża. Wraz z nami poznasz tajniki marketingu internetowego, który jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na rynku.

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Sunrise System to agencja interaktywna, która istnieje na rynku już niemal 20 lat. Mimo naszego długoletniego doświadczenia wciąż zachowujemy energię start-upu i ciągle poszukujemy nowych talentów, aby rozwijać się we właściwym kierunku. Wierzymy, że praca w branży internetowej to świetna perspektywa dla ludzi myślących przyszłościowo i dążących do rozwoju kariery. Dołączając do naszej firmy, dołączasz do ekipy profesjonalistów pracujących w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się środowisku.

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu Online, śląskie