Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Opakowań

MTC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Traktowa 4, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MTC Polska Sp. z o.o.

Traktowa 4

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów handlowych;

  • budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi w kraju i zagranicą w dziedzinie opakowań dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej;

  • prowadzenie sprzedaży;

  • rozwijanie rynków w branży opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych;

  • rozwój nowych możliwości sprzedaży i innowacyjnych materiałów opakowaniowych;

  • monitorowanie rynku i analizowanie trendów na rynku oraz działań konkurencji;

  • monitorowanie oraz analizowanie portfela klientów;

  • współpraca z działem obsługi klienta w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klientów;

  • współpraca z zarządem w celu ustalenia planów strategicznych dotyczących sprzedaży i realizacja tych planów;

  • opracowywanie dedykowanych raportów;

  • odbywanie podróży służbowych;

  • organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodne komunikowanie się;

  • plusem będzie dodatkowa znajomość języka niemieckiego;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność profesjonalnego przedstawienia firmy i oferowanych produktów;

  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point);

  • czynne prawo jazdy kategorii B;

  • samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • umiejętność myślenia strategicznego.

To oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie;

  • możliwość rozwoju zawodowego i tworzenie wspólnie z zespołem planów strategicznych dla firmy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie związane z wkładem włożonym w pracę oraz wynikami.