Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds Sprzedaży i Rozwoju Rynku Holenderskiego lub Niemieckiego

PartWork Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie naszej strategii rozwoju rynku Holenderskiego lub Niemieckiego

  • Analiza rynku HR i rynku agencji pracy

  • Wykonywanie kilkunastu-kilkudziesięciu telefonów dziennie

  • Korespondencja email

Nasze wymagania

  • Znajomość branży HR oraz specyfiki sprzedaży usług rekrutacyjnych

  • Dobra znajomość jęz. angielskiego i/lub niderlandzkiego i/lub niemieckiego

  • Entuzjazm entuzjazm :D

  • Pozytywna osobowość

  • Znajomość branży agencji pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + premie

  • Wynagrodzenie rynkowe w zależności od Twojego doświadczenia

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

  • Biuro w centrum Krakowa ( ul. Rakowicka ) lub praca zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • realna możliwość szybkiego awansu i rozwoju

  • bezpośrednie wsparcie doświadczonych osób

  • osobisty wpływ na rozwój procesu sprzedaży

Witam Cię! :)

Na początku opowiem Ci krótko, gdzie trafiłeś/aś. Jesteśmy dziś kilkunastoosobowym zespołem PartWork.

Każdy i każda z nas jest odpowiedzialny za swoje indywidualne zadania. Aktualnie mamy sporo do zrobienia w dziale sprzedaży i rozwoju, o czym poniżej piszę do Ciebie w części 'Zadania'. Praca jest ciężka, czasem ponad normę, a jej pozytywne efekty odczujesz finansowo. Stanowisko już na Ciebie czeka: tiny.pl/r1qbz

Jako agencja pracy, od 2016 roku co dzień dajemy zatrudnienie setkom sprawdzonych pracowników, najczęściej produkcyjnych, delegując ich do naszych klientów, w branżach automotive, FMCG, logistycznej i paru innych. Ci pracownicy są cudzoziemcami, więc uzyskujemy dla nich też wszystkie zezwolenia na pracę i pobyt.

Obecnie rozszerzamy naszą działalność o kraje UE. Pierwszych pracowników już kierujemy do Holandii gdzie skupiliśmy się na pozyskiwaniu nowych kontraktów. Z tego powodu poszukujemy kolejnych członków teamu, którzy dołączą do nas na tej drodze. Trafiłeś/aś teraz na szansę uczestniczenia w budowaniu czegoś znaczącego. Możesz dołączyć. Możesz przewijać kolejne ogłoszenia.

Tutaj to tyle o usłudze HR którą będziesz sprzedawać, więcej opowiem Ci osobiście.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, samodzielną, chcącą dużo i ciężko pracować, zapraszam do udziału w rekrutacji. Uprzedzam tylko, że jeśli Cię zatrudnimy, będziesz nakłaniany/a, a nawet zmuszany/a, do ciągłej nauki, czytania, rozwoju. Gdy to przejdziesz, dostaniesz podwyżkę, jako dobry kompetentny pracownik, abyś z uśmiechem spoglądał/a na konkurencyjne oferty pracy.

Przewiń do profilu firmy