Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju rynku

GRUPA BMB PSA

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków specjalisty ds. sprzedaży i rozwoju rynku należą:

- aktywna sprzedaż produktów marki Hisun

- kreowanie i realizacja strategii rozwoju pojazdów wielozadaniowych typu quad oraz UTV ( o poj. 550 CC i 1000 CC)

- budowanie świadomości i umacnianie pozycji marki Hisun na rynku Polskim,

- prowadzenie aktywnych działań wdrożeniowych produktu przyczyniające się do wzrostu sprzedaży,

- odpowiedzialność za realizację działań marketingowych i promocyjnych, we współpracy z działem marketingu,

- pozyskiwanie klientów, utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami,

Nasze wymagania

Wymagania na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju rynku:

- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość branży motoryzacyjnej mile widziana (nie koniecznie)

- prawo jazdy kat. B

- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- umiejętność wybierania priorytetów celów i zadań,

- determinacji w dążeniu do osiągnięcia celów,

- umiejętność strategicznego, długofalowego myślenia biznesowego,

- otwartość na nowe rozwiązania, kreatywne podejście i pełne zaangażowanie,

To oferujemy

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

- niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód,

- szkolenia handlowe podnoszące kwalifikację,

- możliwość rozwoju osobistego,

- bieżące wsparcie biura i działu ds. marketingu,

- przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole,

O nas

Grupa BMB PSA z siedzibą w Katowicach znana na rynku jako dystrybutor takich marek jak: Barton, Moretti, Hisun, Voge, Origine, Just1 oraz Kovix.

Na każdym etapie działalności - od wyboru dostawców, przez tworzenie kolekcji, po rekrutację zespołu, przyświeca nam idea doścignięcia światowych liderów w branży. Naszą markę tworzą ludzie, dlatego tak dynamicznie się rozwijamy wprowadzając na rynek kolejne produkty.

Aktualnie postawiliśmy również na rozwój marki Hisun, pod którą kryją się pojazdy wielozadaniowe takie jak quady i pojazdy UTV.