Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju rynku

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji  i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona  na realizację celów, potrafi współpracować  w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację. Więcej o nas na www.enea.pl.

    ENEA Trading Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za handel hurtowy w ramach GK ENEA. Prowadzimy, integrujemy i koordynujemy obrót energią elektryczną, gazem ziemnym, świadectwami pochodzenia i uprawnieniami do emisji CO2 oraz paliwami strategicznymi na potrzeby GK ENEA, jak i na własny rachunek.

    W związku z rozwojem struktur poszukujemy obecnie do naszego zespołu w Warszawie kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy – Warszawa

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczno-inżynieryjne o specjalizacji energetycznej;
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B;
    • Znajomość rynku energetycznego – warunek konieczny;
    • Znajomość rynku odnawialnych źródeł energii będzie dodatkowym atutem;
    • Umiejętności podejmowania decyzji pod wpływem stresu;
    • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów;
    • Wysokie zdolności interpersonalne;
    • Umiejętności negocjacyjne;
    • Łatwość budowania i utrzymywania relacji z Klientami;
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
    • Znajomość Ms Office – poziom min. średniozaawansowany, mile widziany – poziom zaawanasowany;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.

    Zakres zadań:

    • Nawiązywanie współpracy z wytwórcami energii elektrycznej, w szczególności OZE;
    • Utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami;
    • Opracowywanie dostosowanych do potrzeb Klientów usług z zakresu handlu produktami energetycznymi;
    • Negocjacje umów handlowych z Klientami biznesowymi;
    • Realizacja strategii i planów sprzedaży produktów energetycznych oferowanych przez Spółkę;
    • Raportowanie wyników sprzedaży zgodnie z regulacjami wewnętrznymi Spółki;
    • Dbałość o utrzymanie wysokich standardów sprzedaży oferowanych przez Spółkę produktów.

    Oferujemy

    • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
    • Atrakcyjny system premiowy oraz pakiet socjalny;
    • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (kursy, licencje, szkolenia);
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Przyjazną atmosferę w pracy.

    Kandydaci mogą przesyłać oferty za pomocą przycisku aplikowania w terminie do dnia 30 czerwca  2018 r. W tytule wiadomości proszę wpisać: Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju rynku.

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

     Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób aplikując na ogłoszenie rekrutacyjne do ENEA Trading Sp z o.o. zapoznałaś/zapoznałeś się z Informacją Administratora danych.

    Jeżeli zamieszczasz w CV i/lub liście motywacyjnym inne dane osobowe niż obejmujące imię (imiona)
    i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o wyrażenie poniższej zgody:

    Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy) zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na cele przyszłych rekrutacji przez okres 6 miesięcy prowadzonych przez ENEA Trading Sp. z o.o.

    W przypadku dobrowolnej chęci wyrażenia zgody na wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby procesów rekrutacji w innych podmiotach Grupy Kapitałowej ENEA prosimy o wyrażenie następującej zgody:

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych przekazanych w celu rekrutacji prowadzonych również przez inne niż wskazane w ogłoszeniu podmioty Grupy Kapitałowej ENEA.

    Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest bezpłatne.

    Informacja Administratora danych:

    1.       Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ENEA Trading Sp z o.o. z siedzibą w Świerże Górne, gmina Kozienice,  kod pocztowy 26 – 900 Kozienice 1 (dalej: Administrator). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: etr.iod@enea.pl.

    2.       Pana/Pani dane osobowe zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą prawną przetwarzania Pana/Pani osobowych jest:

    a)    wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, zgodnie z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO), wobec czego ich podanie jest dobrowolne, a ich niepodanie uniemożliwia udział w procesie rekrutacji;

    b)    w celu podjęcia działań na Pana/Pani żądanie przez zawarciem umowy o pracę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO;

    c)     Pani / Pana dane osobowe inne niż wymienione powyżej mogą być przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) - na podstawie udzielonej zgody, wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, również w celu przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Administratora lub prowadzenia rekrutacji przez podmioty wymienione w pkt. 3 lit. a). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższym zakresie jest dobrowolne i nie może być podstawą niekorzystnego traktowania Pana/Pani, a brak wyrażenia zgody nie może powodować wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia, wypowiedzenia stosunku pracy lub jego rozwiązania bez wypowiedzenia przez Administratora.

    d)    ustalenie, dochodzenie lub obrona roszczeń pomiędzy Panem/Panią a Administratorem (podstawa prawa: art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

    3.       Administrator może ujawnić Pana/Pani dane osobowe:

    a) podmiotom Grupy Kapitałowej ENEA – pełna lista Spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej ENEA znajduje się na stronie enea.pl: www.enea.pl/pl/grupaenea/o-grupie/spolki-grupy-enea,

    b) podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi prawne, dostawcom usług lub produktów działającym w jego imieniu, w szczególności podmiotom świadczącym dla Administratora usługi IT, HR, serwisowe, agencyjne, administracyjne.

    4.       Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane wyłącznie na czas trwania procesu rekrutacji, a po jego zamknięciu wszelkie dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji dokumenty aplikacyjne będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia ich uzyskania przez Administratora.

    5.       Posiada Pan/Pani prawo żądania:

    a)    dostępu do treści swoich danych - w granicach art. 15 RODO,

    b)    ich sprostowania – w granicach art. 16 RODO,

    c)     ich usunięcia - w granicach art. 17 RODO,

    d)    ograniczenia przetwarzania - w granicach art. 18 RODO,

    e)    przenoszenia danych - w granicach art. 20 RODO,

    f)      wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - w granicach art. 21 RODO,

    g)    cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli Administrator przetwarza je na podstawie Pana/Pani zgody.

     Realizacja praw, o których mowa powyżej, może odbywać się poprzez przeslanie swoich żądań Inspektorowi Ochrony Danych na adres e-mail: etr.iod@enea.pl.

    6.       Przysługuje Panu/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.