Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Szkoleń

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 23.04.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 23.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ApexNet Sp. z o.o. Sp. k.

    ApexNet jest nowoczesną firma edukacyjną z 18-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w działalności szkoleniowej i doradczej. W obszarze szkoleń z zakresu zamówień publicznych kierowanych do sektora administracji publicznej jesteśmy od wielu lat niekwestionowanym liderem. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy i komunikacji dbając o bardzo wysokie standardy oferowanych usług.

    Tworzymy fajną firmę - sprawdź opinie w sieci i na FB oraz poczytaj więcej na naszej stronie www.apexnet.pl/kariera.

    W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację celów sprzedażowych poprzez telefoniczny kontakt z klientami (inicjowanie kontaktów) oraz sprzedaż usług szkoleniowych. Oczekiwana średnia dzienna ilość zainicjowanych kontaktów to 40 rozmów telefonicznych. Praca w systemie CRM na bazie już istniejących danych.

    Praca w dniach roboczych, w godzinach 7.45 - 16.00 w tym dwie przerwy (śniadaniowa i lunchowa - Twoja higiena pracy i dbanie o siebie jest dla nas ważne). Po okresie wdrożenia możliwa jest zdalna praca na efekt.

    Na w/w stanowisku będzie również możliwość współtworzenia nowych produktów edukacyjnych i doradczych wspólnie z pozostałymi Specjalistami ds. sprzedaży i rozwoju szkoleń, Zespołem Realizacji Szkoleń oraz Zespołem Marketingu.

    Wymagania:
    • doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon
    • zaangażowanie w sprzedaż telefoniczną
    • chęć rozwoju na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży
    • obsługa klientów na najwyższym poziomie dbałości
    • inicjowanie rozmów telefonicznych
    • znajomość j. polskiego w mowie i piśmie
    • realizowanie planów sprzedażowych
    • umiejętność samodzielnej pracy bez nadzoru
    • chęć współpracy i dzielenia się doświadczeniami w zespole sprzedażowym

    Oferujemy:

    • pracę w zespole sprzedawców szkoleń
    • stałe podnoszenie kompetencji sprzedażowych pod okiem specjalisty
    • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premie)
    • bonusy za ponadprzeciętne wyniki
    • pracę na produktach, które są sprawdzone i oczekiwane przez rynek
    • pracę w siedzibie firmy zlokalizowanej w dzielnicy Włochy
    • możliwość włączenia się w inne projekty i wpływ na zmiany w całej firmie
    • umowę o pracę lub umowę o współpracę (wł. działalność) obejmującą płatną przerwę (dłuższą niż urlop na umowę o pracę)
    • możliwość pracy zdalnej

    Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Szkoleń może liczyć na kilkutygodniowy program wdrożenia w specyfikę firmy i jej produktów a następnie pracę w zgranym i wspierającym zespole. W naszej firmie szanujemy czas, dlatego lubimy punktualność zarówno w obszarze rozpoczynania jak i kończenia pracy. Skupienie się na realizacji  zadań w ciągu dnia oraz puste biuro po 16tej i czas na realizowanie własnych pasji pozazawodowych to jedna z naszych podstawowych wartości.

    Co Ciebie czeka w naszej rekrutacji:

    • Etap I - Do wybranych kandydatów przesyłamy do wykonania proste zadanie. Z każdym kandydatem, który przesłał zadanie przeprowadzamy krótką rozmowę na Skype lub innym narzędziu do komunikacji video
    • Etap II - Wyłonionych kandydatów zapraszamy na spotkanie osobiste z rekrutrem do naszego biura w celu bliższego poznania oraz prezentacji firmy
    • Etap III - Wyłonionych kandydatów zapraszamy na ponowne spotkanie osobiste z rekrutem i Dyrektorem Sprzedaży do naszego biura w celu omówienia szczegółów współpracy, udzielenia odpowiedzi na pytania kandydata
    • Etap IV – Organizujemy (opcjonalnie) dzień próbny podczas którego obie strony mogą lepiej poznać się w działaniu. Po tym dniu mamy komplet informacji, by dać Ci czytelną informację zwrotną co do zatrudnienia w naszej firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Atlasowa 41 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Atlasowa 41. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Atlasowa 41 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Atlasowa 41danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.