Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Szkoleń

ApexNet Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista

ApexNet jest nowoczesną firma edukacyjną z 18-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w działalności szkoleniowej i doradczej. W obszarze szkoleń z zakresu zamówień publicznych kierowanych do sektora administracji publicznej jesteśmy od wielu lat niekwestionowanym liderem. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy i komunikacji dbając o bardzo wysokie standardy oferowanych usług.

Tworzymy fajną firmę - sprawdź opinie w sieci i na FB oraz poczytaj więcej na naszej stronie www.apexnet.pl/kariera.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację celów sprzedażowych poprzez telefoniczny kontakt z klientami (inicjowanie kontaktów) oraz sprzedaż usług szkoleniowych. Oczekiwana średnia dzienna ilość zainicjowanych kontaktów to 40 rozmów telefonicznych. Praca w systemie CRM na bazie już istniejących danych.

Praca w dniach roboczych, w godzinach 7.45 - 16.00 w tym dwie przerwy (śniadaniowa i lunchowa - Twoja higiena pracy i dbanie o siebie jest dla nas ważne). Po okresie wdrożenia możliwa jest zdalna praca na efekt.

Na w/w stanowisku będzie również możliwość współtworzenia nowych produktów edukacyjnych i doradczych wspólnie z pozostałymi Specjalistami ds. sprzedaży i rozwoju szkoleń, Zespołem Realizacji Szkoleń oraz Zespołem Marketingu.

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon
  • zaangażowanie w sprzedaż telefoniczną
  • chęć rozwoju na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży
  • obsługa klientów na najwyższym poziomie dbałości
  • inicjowanie rozmów telefonicznych
  • znajomość j. polskiego w mowie i piśmie
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • umiejętność samodzielnej pracy bez nadzoru
  • chęć współpracy i dzielenia się doświadczeniami w zespole sprzedażowym

Oferujemy:

  • pracę w zespole sprzedawców szkoleń
  • stałe podnoszenie kompetencji sprzedażowych pod okiem specjalisty
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premie)
  • bonusy za ponadprzeciętne wyniki
  • pracę na produktach, które są sprawdzone i oczekiwane przez rynek
  • pracę w siedzibie firmy zlokalizowanej w dzielnicy Włochy
  • możliwość włączenia się w inne projekty i wpływ na zmiany w całej firmie
  • umowę o pracę lub umowę o współpracę (wł. działalność) obejmującą płatną przerwę (dłuższą niż urlop na umowę o pracę)
  • możliwość pracy zdalnej

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Szkoleń może liczyć na kilkutygodniowy program wdrożenia w specyfikę firmy i jej produktów a następnie pracę w zgranym i wspierającym zespole. W naszej firmie szanujemy czas, dlatego lubimy punktualność zarówno w obszarze rozpoczynania jak i kończenia pracy. Skupienie się na realizacji  zadań w ciągu dnia oraz puste biuro po 16tej i czas na realizowanie własnych pasji pozazawodowych to jedna z naszych podstawowych wartości.

Co Ciebie czeka w naszej rekrutacji:

  • Etap I - Do wybranych kandydatów przesyłamy do wykonania proste zadanie. Z każdym kandydatem, który przesłał zadanie przeprowadzamy krótką rozmowę na Skype lub innym narzędziu do komunikacji video
  • Etap II - Wyłonionych kandydatów zapraszamy na spotkanie osobiste z rekrutrem do naszego biura w celu bliższego poznania oraz prezentacji firmy
  • Etap III - Wyłonionych kandydatów zapraszamy na ponowne spotkanie osobiste z rekrutem i Dyrektorem Sprzedaży do naszego biura w celu omówienia szczegółów współpracy, udzielenia odpowiedzi na pytania kandydata
  • Etap IV – Organizujemy (opcjonalnie) dzień próbny podczas którego obie strony mogą lepiej poznać się w działaniu. Po tym dniu mamy komplet informacji, by dać Ci czytelną informację zwrotną co do zatrudnienia w naszej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Atlasowa 41 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Atlasowa 41. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy