Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Spedycji

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma JD Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje do swojego oddziału w miejscowości
    Opole, pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Opole

    Poniżej przestawiamy ogólny opis stanowiska i wymagania stawiane kandydatom. Więcej szczegółów przedstawimy po nawiązaniu kontaktu bezpośredniego lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

    Opis stanowiska:
    • przyjmowanie zamówień od klientów
    • monitorowanie, kontrola realizacji zleceń oraz nadzór nad sprawnym przebiegiem transportu
    • planowanie dostaw oraz przygotowanie dokumentów transportowych
    Wymagania:
    • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
    • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel
    • wykształcenie min. średnie
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych
    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Więcej informacji o nas można przeczytać na stronie www.grupajd.com
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.