Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i wdrożenia - Key Account Manager

Matic SA

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Matic SA

Puławska 300A

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która łączy kompetencje sprzedawcy i obsługi klienta, oraz posiada umiejętności techniczne konieczne przy wdrażaniu usługi PnrGo. Do Twoich zadań należeć będzie:

- dotarcie do klientów zagranicznych

- składanie ofert do klientów i prowadzenie procesu sprzedaży

- budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami zagranicznymi

- nadzór nad relacją handlową z klientem na etapie realizacji

- biznesowa obsługa klienta

- pomoc w przygotowywaniu materiałów marketingowych

- wdrażanie usługi u klienta

- wsparcie dla klienta przy rozwiązywaniu problemów

- zarządzanie bazą wiedzy (FAQ) oraz wsparcie przy tworzeniu dokumentacji

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie w nawiązywaniu relacji zagranicznych i sprzedaży międzynarodowej (eksportowej)

  • doświadczenie w budowaniu relacji partnerskich

  • doświadczenie w branży IT, w szczególności w sprzedaży oprogramowania oraz usług na zasadzie subskrypcji

  • gotowość do uczestnictwa i reprezentacji na wydarzeniach branżowych organizowanych w Europie

  • mile widziane: płynna znajomość innych języków, doświadczenie w pracy z systemami CRM, wykształcenie wyższe techniczne / informatyczne, znajomość narzędzi projektowych, np. JIRA, Confluence

To oferujemy

  • udział w projekcie PnrGo dla międzynarodowego środowiska lotniczego business aviation i charter

  • udział w szkoleniach i eventach branżowych

  • ciągłość projektu

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • swobodną atmosferę pracy

  • możliwość pracy hybrydowej - częściowo praca zdalna

O nas

Matic SA działa na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług oraz rozwiązań z zakresu technologii informatycznych oraz systemów w obszarze obronności i bezpieczeństwa Państwa.

Projekt PnrGo prowadzony jest już ponad 4 lata i jesteśmy mocno rozpoznawalną marką w Europie. Pracujemy z kilkudziesięcioma operatorami w Europie i każdego miesiąca rozbudowujemy bazę instalacji.