Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu luksusowych apartamentów i domów

PRESTIGE REAL ESTATE Dominik Bartczak

5 00050 000 brutto / mies.
  • Solec 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Solec 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prezentowanie luksusowych apartamentów i domów

  • prowadzenie transakcji sprzedaży i wynajmu

  • utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne

  • doświadczenie w branży nieruchomości oraz umiejętność współpracy z klientem Premium

  • doskonałe umiejętności interpersonalne

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • znajomość etykiety spotkań biznesowych

  • samodzielność oraz profesjonalizm w działaniu

  • silna motywacja do pracy i realizacji celów

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • obsługa komputera, bazy danych i MS Office

To oferujemy

  • wysokie zarobki - adekwatne do zaangażowania i uzyskiwanych rezultatów, nawet do 50.000 złotych miesięcznie

  • klientów z Międzynarodowych Korporacji oraz Korpusu Dyplomatycznego z całego świata!

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym zawodzie

  • wewnętrzne szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy + szkolenia cykliczne

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w przyjaznym i doświadczonym zespole profesjonalistów

  • nowoczesne narzędzia pracy, telefon komórkowy i aparat fotograficzny

  • opiekę medyczną oraz sposobność poznania rynku nieruchomości Premium

  • elastyczny czas pracy

  • jednoetapowy proces rekrutacji

O nas

Agencja pośrednictwa Prestige Nieruchomości zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem luksusowych nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Luksusowych Apartamentów i Domów.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób posiadających umiejętności sprzedażowe lub mających predyspozycje do obsługi klientów. Nasz zespół służy wsparciem w zdobywaniu doświadczenia. Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Jednocześnie dziękujemy za nadesłane aplikacje, z góry informując, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".