Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu ogrodzeń tymczasowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.09.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 27.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DIP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: aktywne pozyskiwanie klientów z uwzględnieniem kanału internetowego, przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert w serwisach aukcyjnych, doradztwo techniczne w zakresie ofertowanych produktów, obsługa procesu realizacji zamówień, budowanie długofalowych relacji z klientami

    WYMAGANIA: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w branży budowlanej, ogrodzeniowej lub rusztowaniowej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, duża samodzielność, skrupulatność, samodyscyplina, zadaniowe podejście do pracy, umiejętność pracy w zespole, znajomość pakietu Office, prawo jazdy kat.B

    OFERUJEMY: umowę o pracę z wynagrodzeniem stałym oraz premią uzależnioną od wyników sprzedaży, przyjazne środowisko pracy, niezbędne narzędzia (auto, telefon, komputer), pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj.Dz.U.z 2016r.,poz.922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

    Informujemy, że Administratorem danych jest DIP Polska sp.z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.