Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu powierzchni komercyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znana firma deweloperska zajmująca się sprzedażą powierzchni mieszkalnych i komercyjnych na rynku warszawskim w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko

    Specjalista ds. sprzedaży
    i wynajmu powierzchni komercyjnych
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie klientów oraz doprowadzenie do zawarcia transakcji
    • monitorowanie rynku pod kątem ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercyjnych
    • przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedaży i wynajmu
    • obsługa klienta przez cały okres obowiązywania umowy
    • obsługa systemu informatycznego wspierającego sprzedaż
    • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej
    • przygotowywanie raportów i analiz
    • kontrola należności klientów
    • udział w targach, dniach otwartych, akcjach promocyjnych, itp. (soboty i niedziele)

    Oczekujemy:

    • doświadczenia minimum 2 lata w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomości rynku nieruchomości komercyjnych
    • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
    • wykształcenia wyższego
    • zdolności analitycznego myślenia
    • dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole
    • rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • dyspozycyjności (soboty i niedziele)
    • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagrodzenia zależny od wyników pracy (stała podstawa + prowizja)
    • warunki zatrudnienia na umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego w młodym dynamicznym zespole

    Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny należy przesyłać klikając w przycisk:

    Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgoda obowiązuje do odwołania. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

    UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje