Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania Produktami

Brueggen Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Celejów (pow. garwoliński), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Brueggen Polska Sp. z o.o.

Celejów (pow. garwoliński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów:
  • Wystawiane faktur, not obciążeniowych.
  • Wyjaśnianie przeterminowanych płatności.
  • Prognozowanie sprzedaży w zakresie przydzielonych klientów (APO).
  • Przygotowanie kompleksowej dokumentacji w zakresie realizacji dostaw, we współpracy z pozostałymi działami i zewnętrznymi instytucjami.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w zakresie klientów, produktów i warunków handlowych do systemu SAP.
  • Koordynacja wdrażania nowych produktów na rynek,
  • Monitorowanie rynku w zakresie produktów konkurencji oraz pojawiających się nowości.
  • Koordynacja procesu reklamacyjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, administracja itp.).
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – szczególnie Excel.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Proaktywność, dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta (preferowany sektor private label).
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen oraz deputaty produktowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli, owsianek oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. Działamy od 2001 roku. Fabryka w Celejowie (gmina Wilga) zatrudnia około 600 osób. Brüggen Polska Sp. z o. o. jest jednym z pięciu zakładów produkcyjnych firmy założonej przez braci Brüggen ponad 150 lat temu. W fabryce w Celejowie zlokalizowane są działy: Produkcji, Zakupów, Sprzedaży, Kontrolingu, Księgowości, Planowania Produkcji, Badań i Rozwoju, Kontroli Jakości, Techniczny i Projektów, Logistyki, HR, IT. Dołącz do naszego zespołu!

Specjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania Produktami, Celejów 59, Celejów (pow. garwoliński)