Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Inowrocław
    Zadania:
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
    • Realizacja strategii handlowej
    • Zbieranie i analiza informacji o konkurencji/analiza sprzedaży własnych produktów
    • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
    • Budowa wizerunku firmy na rynku

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie
    • Doświadczenie zawodowe w latach na podobnym stanowisku min. rok
    • Doświadczenie zawodowe w latach ogółem, wcześniejsze stanowiska min. rok
    • Umiejętności techniczne
    • Prawo jazdy, obsługa MS Office
    • Dodatkowe umiejętności Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych, dyspozycyjność umiejętności analityczne
    • J. angielski poziom zaawansowany

    Mile widziane:

    • Wiedza techniczna z zakresu konstrukcji stalowych lub obróbki skrawaniem
    • Sztuka negocjacji z klientami oraz kreatywność i pomysłowość

    Zapewniamy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym otoczeniu,
    • Wsparcie doświadczonych kolegów
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Profesjonalne szkolenia
    • Przynależność do ubezpieczenia grupowego
    • Wynagrodzenie do 6000 tys. zł brutto miesięcznie
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wszystkimi kandydatami.