Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Instalacji Fotowoltaicznych

HELIOS SYSTEM SPÓŁKA Z O. O.

5 00050 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Zawieranie umów handlowych

  • Raportowanie wyników pracy

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś mobilny

  • Dbasz o wysoki standard współpracy

  • Interesuje Ciebie długofalowa współpraca

  • Nie masz doświadczenia, masz chęci, pracujesz w innej firmie, możesz również podjąć z nami współpracę.

  • Masz grupę doradców? Współpracuj z nami jako agent sprzedaży

  • Wytrwałość w realizacji zadań (masz wsparcie na każdym etapie sprzedaży), ważne abyś cechował się pozytywnym nastawieniem i chęcią do działania

  • Auto - własne

To oferujemy

  • najwyższe prowizje na rynku

  • pełne wsparcie od Naszego zespołu (wsparcie audytowe, techniczne, managerskie)

  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe, techniczne i sprzedażowe

  • dla aktywnych handlowców przekazywane leady do zainteresowanych klientów

  • to Ty decydujesz, ile i w jakim trybie chcesz pracować (Praca na etacie w innej formie nie jest przeszkodą)

  • brak ograniczenia finansowego - wszystko zależy od twoich ambicji jak wysokie ono będzie

  • Interesuje Ciebie długofalowa współpraca? - aplikuj

Helios System Sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się odnawialnymi źródłami energii. Pomagamy naszym Klientom optymalizować koszty energii elektrycznej poprzez dobór najkorzystniejszych rozwiązań. Poszukujemy doradców handlowych do długofalowej współpracy na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy