Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

ARCHEM Sp. z o.o.O firmie

  • Łany (pow. wrocławski), Wrocław

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
ARCHEM Sp. z o.o. - jesteśmy jednym z największych na Dolnym Śląsku dystrybutorów surowców chemicznych i produktów laboratoryjnych. Zajmujemy się importem i dystrybucją na terenie Polski surowców do produkcji oraz odczynników chemicznych i produktów laboratoryjnych.

Z zakresem działalności ARCHEM można zapoznać się na stronie www.archem.com.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Specjalisty ds. sprzedaży internetowej

 Poszukujemy osób z pasją, zaangażowanych, mających proaktywne podejście do obowiązków służbowych. Tworzymy zgrany Zespół do którego chcemy przyjąć osoby odpowiedzialne i ambitne.

Opis stanowiska

  • Obsługa zamówień internetowych za pośrednictwem systemu ERP Comarch
  • Kontrola wystawionych produktów w sklepie internetowym i dbanie o wizerunek sklepu we współpracy z informatykiem
  • Przygotowanie i obsługa sprzedaży towarów na zewnętrznych aukcjach internetowych (allegro)
  • Administrowanie wysyłki
  • Obsługa reklamacji i zwrotów towarów
  • Obsługa systemu sprzedaży i wystawianie dokumentów magazynowo-handlowych
  • Współpraca z dostawcą zagranicznym (j.angielski)

Wymagania:

  • wykształcenie min. Średnie, chemiczne lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego niezbędna
  • doświadczenie w sprzedaży min. 3 lata
  • zdolności i predyspozycje handlowe
  • komunikatywność i samodzielność
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie w branży technicznej

Oferujemy:

  • umowę o pracę, wynagrodzenie 4000zł brutto
  • wynagrodzenie stałe + prowizję
  • po okresie próbnym prywatny pakiet ubezpieczenia medycznego

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) pocztą elektroniczną
za pomocą przycisku APLIKUJ z dopiskiem w temacie: Aplikacja Internet.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ARCHEM Sp.z o.o. z siedzibą w Łanach, ul. Wesoła 8, 55-002 Kamieniec Wrocławski do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy