Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

VTS Sp. z o.o.O firmie

VTS Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 472C Olivia Star

Gdańsk

Jesteśmy VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS PLANT budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Dołączając do naszego zespołu:

  • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności
  • Stajesz się częścią międzynarodowego zespołu w Polsce z opcją kreowania standardów globalnych
  • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze
  • Możliwość awansu w strukturach Grupy w dowolnym zakątku globu
  • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie

Obowiązki na stanowisku:

  • bieżąca obsługa zamówień sklepu eshop.vtsgroup.com
  • obsługa sklepu internetowego (uzupełnianie informacji i danych o produkcie, dodawanie nowych produktów)
  • obsługa klienta (telefonicznie oraz mailowo)
  • wsparcie techniczne dla klientów sklepu (po odpowiednim przeszkoleniu)
  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami
  • współpraca z innymi działami w firmie (logistyka, sprzedaż)
  • obsługa sklepu na Allegro i innych marketplace
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów sklepu (mailing, telemarketing)
  • planowanie i nadzór nad realizacją kampanii w kanałach e-commerce (Google Ads, FB Ads)

Chcielibyśmy, byś do nas dołączył/-a jeśli masz:

  • łatwość adaptacji w branży technicznej
  • zaangażowanie i bardzo dobrą organizację pracy własnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność, punktualność i terminowość
  • umiejętność pracy w systemie CMS
  • znajomość Google Analytics i mierników efektywności e-commerce
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość j. niemieckiego (będzie dodatkowym atutem)
  • „lekkie pióro” będzie dodatkowym atutem

Poza wszystkim, o czym już wspomnieliśmy, oferujemy również benefity trochę bardziej dla nas oczywiste, jak:

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich Bliskich
  • Karta Multisport
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
  • Pyszna kawa i herbata
  • Nowoczesny, unikatowy, globalnie wystandaryzowany design biura
  • Wspólne celebrowanie chwil ważnych dla Ciebie i dla firmy
  • Życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

Zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy