Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży internetowej i telefonicznej

Anicar Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa infolinii sklepu internetowego

  • Obsługa kanałów komunikacyjnych

  • Wprowadzanie zamówień i innych danych do systemu

  • Współpraca w zakresie wprowadzania produktów do sklepów internetowych

  • Przygotowywanie wycen dla kontrahentów

  • Analiza konkurencji w Internecie

  • Obsługa cenników i katalogów z produktami

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Znajomość programów z pakietów MS Office (w szczególności Excel)

  • Ogromnym atutem będzie znajomość programu WAPRO

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Sumienność, systematyczność i skrupulatność

  • Umiejętność rozmowy z trudnymi klientami

To oferujemy

  • Możliwość brania udziału w szkoleniach rozwojowych

  • Zatrudnienie na pełen etat

  • Współpracę z zagranicznymi markami\

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Możliwość zdobycia wiedzy z branży e-commerce

Firma Galerie Venis, zajmująca się sprzedażą detaliczną i wykończeniem wnętrz poszukuje osoby na stanowisko „specjalista ds. sprzedaży internetowej”.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz linku do swoich projektów i realizacji za pomocą przycisku do aplikowania, w tytule maila podając nazwę stanowiska i miasto.