Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Uni-Sport Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta internetowego w zakresie zamówień oraz informacji o produktach (czat, e-mail, telefon)

  • obsługa sklepu internetowego – wprowadzanie produktów, promocje, zmiany, ulepszenia, inne

  • realizacja zamówień i zwrotów

  • rozwiązywanie wyzwaniowych sytuacji zgłaszanych przez klientów internetowych

  • przygotowywanie opisów produktów wprowadzanych do oferty

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysoka komunikatywność i duża doza optymizmu

  • umiejętność pracy zespołowej

  • kreatywność i chęć rozwoju

  • lekkie pióro i poczucie estetyki

  • co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży internetowej lub/i w marketingu internetowym, którego celem była maksymalizacja sprzedaży

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • pasja do outdooru lub wspinaczki

  • znajomość Google Analytics i GTM

  • znajomość SEO

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu profili Social Media

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads oraz Facebook Ads

  • znajomość narzędzi do tworzenia grafiki - Adobe Photoshop

  • znajomość CMS (np. Wordpress, Magento, PrestaShop)

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne zniżki na nasze produkty

  • premie świąteczne

Uni-Sport Sp. z o.o.

Jesteśmy grupą ludzi z górską pasją, od 1996 roku specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej klasy odzieży, sprzętu wspinaczkowego, outdoorowego oraz sportowego. Na przestrzeni lat staliśmy się solidnym oraz sprawdzonym dystrybutorem marek Mammut, Singing Rock i Nitro. Dołącz do nas i dziel z nami swoją pasję.

Przewiń do profilu firmy