Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

ALLBOARDS GROUP SP. J.O firmie

  • Kamienna 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALLBOARDS GROUP SP. J.

Kamienna 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sprzedaży w sklepie internetowym, serwisie Allegro, Empik, Ceneo i innych porównywarkach cen,

  • tworzenie tytułów i opisów produktów/ofert oraz ich aktualizowanie i optymalizowanie pod kątem wyszukiwania

  • wystawianie aukcji sprzedażowych

  • dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty

  • kreowanie i prowadzenie działań/kampanii marketingowych mających na celu wzrost sprzedaży

  • analizowanie sprzedaży oraz potencjału nowych produktów do wprowadzenia na rynek

  • monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość obsługi platformy Allegro (umiejętność prowadzenia sprzedaży w tym serwisie, znajomość regulaminu, umiejętność prowadzenie kampanii Allegro Ads) i porównywarki Ceneo

  • znajomość innych platform (np. Empik, Amazon, eBay) i porównywarek cen będzie dodatkowym atutem

  • praktyczna umiejętność wykorzystania narzędzi i rozwiązań wspierających analitykę i sprzedaż w kanale e-commerce

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków mile widziana

  • tworzenie/edycja materiałów graficznych za pomocą Adobe Photoshop mile widziana

  • umiejętność myślenia „out of box”

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany z wynikami pracy

  • miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

  • szkolenia obejmujące pełny zakres wykonywanych obowiązków

  • dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań

  • duże możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie i środowisku międzynarodowym

  • formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb Kandydata

  • pracę w biurze w centrum Krakowa – ul. Kamienna 10 (szybki dojazd komunikacją miejską, darmowy parking dla naszych Pracowników)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej (tablice – szklane, magnetyczne-suchościeralne, korkowe, flipcharty, planery, itd.).

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do swojego biura w Krakowie:

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV