Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

MC UnixO firmie

MC Unix

Węglowa 1

Poznań

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się w zaopatrywaniu firm budowlanych, ogrodniczych, warsztatów, serwisów w sprzęt niezbędny do ich działalności. Nasze produkty dystrybuujemy na terenie całej Polski, a także na rynki europejskie.

Obecnie do prężnie rozwijającego się działu handlowego i e-comerce poszukujemy osoby a stanowisko:

Główne zadania:

  • Znajomość obsługi sklepów internetowych,
  • Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży: wystawianie nowych ofert sprzedaży, modyfikację istniejących, tworzenie opisów,
  • Obsługa sklepu internetowego, allegro, e-bay, amazon, platform Marketplace,
  • Tworzenie strategii działania oraz polityki handlowej w dziale e-comerce,
  • Budowanie relacji z Klientami i dbanie o wizerunek firmy,
  • Tworzenie raportów sprzedaży w sklepie internetowym,
  • Analiza rynku: produktowa i cenowa,
  • Udział w rozszerzaniu oferty sklepu internetowego.

Oczekujemy:

  • Min 1 rok doświadczenia i znajomości branży sprzedaży internetowej – warunek konieczny,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – mile widziane,
  • Wysokiej kultury osobistej, szacunku do ludzi, Solidności i rzetelności,
  • Zainteresowania nowymi technologiami, Umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na etat lub w formie samozatrudnienia,
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość zatrudnienie na cały etat lub na 1/2 etatu),
  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon itd.,
  • Możliwość wykonywania części pracy zdalnie ,
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności,
  • Premie za efektywność,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Pracę w młodym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez „MC Unix” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy