Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

BAWA DystrybucjaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy budowie i planowaniu rozwiązań w nowym sklepie internetowym

  • uzupełnianie parametrów technicznych produktów

  • Nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce,

  • Wdrażanie i obsługa systemów sprzedaży w internecie (sklepy internetowe, Allegro, itp.),

  • obsługa zamówień ze sklepu internetowego oraz portali aukcyjnych

  • udzielanie informacji mailowo oraz telefonicznie klientom

  • przygotowywanie poprawnych opisów produktów oferowanych przez firmę

  • przygotowywanie i wystawianie ofert na portalach aukcyjnych i sklepie internetowym

  • aktualizacja cen, opisów i zdjęć oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży e-commerce

  • znajomość portali sprzedażowych

  • biegła obsługa pakietu MS Office

  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie

  • umiejętności pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

  • pomocą w nadzorowaniu i koordynowaniu procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce,

  • pomoc we wdrażaniu i obsługą systemów sprzedaży w Internecie (sklepy internetowe, Allegro, itp.)

  • prowadzenie dokumentacji dla operacji i transakcji wykonywanych przy pomocy narzędzi, systemów i platform e-commerce,

  • wsparciem działań promocyjnych.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami sprzedażowymi

  • pracę w dynamicznym środowisku i zgranym, zmotywowanym zespole

BAWA Dystrybucja

Firma BAWA sp. z o.o. działa na rynku od 1979 roku. Naszym celem jest profesjonalne i kompleksowe zaopatrzenie sklepów, hurtowni, firm remontowo budowlanych, wszelkich inwestycji budowlanych w materiały niezbędne do budowy i wykańczania wnętrz.

Przewiń do profilu firmy