Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Light Prestige Spółka z o.o. Sp. kom.O firmie

Light Prestige Spółka z o.o. Sp. kom.

Torowa 45

Skawina

Firma działająca w branży oświetleniowej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży internetowej (e-commerce)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą internetową
  • Internetowa i telefoniczna obsługa klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert, kampanii oraz newsletterów
  • Opracowywanie materiałów marketingowych (strona internetowa, social media, blog)
  • Analiza zachowania klientów na stronie, rekomendowanie, wdrażanie i rozwój rozwiązań mających na celu wzrost wolumenu sprzedaży online
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji i partnerów handlowych
  • Opracowywanie raportów z wykonanej pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie e-commerce
  • Doświadczenie w handlu B2B
  • Znajomość rynku, narzędzi oraz specyfiki i technik sprzedaży w kanale internetowym
  • Doświadczenie w zakresie marketingu internetowego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i aktywność w zakresie kreowania obszaru sprzedaży internetowej

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym zespole, w przyjemnej atmosferze
  • Umowę o pracę - pełny etat

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy