Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś:

    • Pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem?
    • Osobą chcącą się ciągle rozwijać?
    • Energiczny, żywiołowy i pełen energii?
    Dołącz do nas już dziś!

    poszukujemy:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Profesjonalna, bieżąca obsługa klientów
    • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
    • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów szczególnie w obszarze e-commerce.
    • Przygotowywanie planów sprzedaży i ich realizacja
    • Obsługa zamówień składanych w sklepie internetowym
    • Ścisła współpraca z działem marketingu w zakresie treści przeznaczonych do publikacji w ramach firmowych profili w social media.
    • Raportowanie wyników sprzedaży, wyciąganie wniosków, optymalizacja działań.

    Oczekujemy:

    • Dobra znajomość zagadnień i najnowszych trendów z zakresu e-commerce
    • Znajomość podstawowych narzędzi wspierających e-commerce (Google Analytics, Google Adwords, e-mailing, newsletter,)
    • Doświadczenie w pracy w sklepie internetowym będzie dodatkową zaletą
    • Zdolność analitycznego myślenia i interpretacji danych
    • Silna motywacja do dostarczania wyników i podejmowania nowych wyzwań
    • Przejawianie inicjatywy w szukaniu nowych rozwiązań
    • Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność i dokładność w działaniu
    • Dobra znajomość j. angielskiego
    • Znajomość PrestaShop
    • Znajomość Lean Management będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pakiet szkoleń adaptacyjnych
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV wraz z dołączeniem klauzuli:

    Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych Firmie Zibi S.A. dokumentach aplikacyjnych tylko do celów związanych z aktualnie prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz jestem świadoma(y) prawa wglądu do przekazanych Firmie Zibi S.A. moich danych osobowych oraz prawa do ich modyfikacji.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.