Specjalista ds. sprzedaży internetowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Nowy Adres S.A., organizator targów, konferencji, wydawca specjalistycznych wydawnictw z dziedziny nieruchomości oraz właściciel portali mieszkaniowi.pl i biznesowi.pl, działająca w ramach grupy spółek Międzynarodowych Targów Poznańskich, poszukuje do dynamicznie rozwijających się projektów internetowych kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów,
    • Opieka nad wskazanym serwisem internetowym,
    • Współzarządzanie powierzchnią reklamową,
    • Realizacja kampanii reklamowych dla kluczowych klientów,
    • Prowadzenie, analiza i optymalizacja bieżących działań reklamowych,
    • Raportowanie i rozliczanie efektów prowadzonych działań.

    Szukamy Ciebie, jeżeli:

    • Skończyłeś szkołę, studia, szukasz pierwszej pracy lub chcesz zmienić dotychczasową,
    • Chcesz zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu reklamy internetowej,
    • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać,
    • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!),
    • Angażujesz się w 100% w to co robisz,
    • Wyróżniasz się inicjatywą,
    • Jesteś zmotywowany i nie wiesz co to nuda.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem,
    • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży,
    • Rozwój zawodowy,
    • Krótszy niż 8h dzień pracy,
    • Odpowiednie szkolenia i pełne przygotowanie do pracy,
    • Pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
    • Kontakt z najnowszymi technologiami,
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
    • Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (laptop, telefon, etc.).

    Wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj,

    z dopiskiem SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawiania."