Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Noble Place - sieć luksusowych salonów z biżuterią, zegarkami i akcesoriami, należąca do firmy
    LEGIC Kompania Importowa Dóbr Luksusowych,
    wchodzącej w skład grupy Zibi, w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Techniczna obsługa sklepu internetowego
    • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce
    • Profesjonalna, bieżąca obsługa klientów
    • Odpowiedzialność za realizację zamówień składanych w sklepie internetowym
    • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
    • Raportowanie wyników sprzedaży, wyciąganie wniosków, optymalizacja działań

    Oczekujemy:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia pracy w e-commerce
    • Samodzielności, systematyczności, odpowiedzialności i dokładności w działaniu
    • Znajomości platformy PrestaShop i/lub Magento
    • Znajomości języka angielskiego min. na poziomie B2 w mowie i piśmie
    • Znajomości podstawowych narzędzi wspierających e-commerce
    • Podstawowej znajomości SEM/SEO
    • Dobrej znajomości zagadnień i najnowszych trendów z zakresu e-commerce
    • Zdolności analitycznego myślenia oraz interpretacji danych
    • Przejawiania inicjatywy w szukaniu nowych rozwiązań

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrażania własnych pomysłów
    • Pakiet szkoleń adaptacyjnych
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Chciałbyś dołączyć do Naszego Zespołu? Prześlij aplikację elektronicznie klikając na poniższy przycisk:

    Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych Zibi Detal Sp. z o.o. dokumentach aplikacyjnych tylko do celów związanych z aktualnie prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz oświadczam że jestem świadoma(y) prawa wglądu do przekazanych Firmie Zibi Detal Sp. z o.o. moich danych osobowych oraz prawa do ich modyfikacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.