Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Grupa PCC

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sklepu Internetowego (Magento)

  • obsługa platform typu Marketplace (krajowych i zagranicznych)

  • obsługa klientów zagranicznych w zakresie zapytań ofertowych

  • udział w sporządzaniu i aktualizacji dokumentacji produktowej

  • sporządzanie raportów

  • udział w projektach marketingowych

  • monitorowanie poprawności działania systemu sprzedażowego i zgłaszanie pojawiających się ewentualnych błędów

  • dbałość o zgodność prowadzonych działań z obowiązującymi przepisami prawa

Podział czasu pracy
100%

praca w siedzibie w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży B2B

  • doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży Internetowej - mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym samodzielne prowadzenie korespondencji) - warunek konieczny

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • otwartość i komunikatywność w relacjach z kontrahentami i współpracownikami

  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność

  • rozwinięte kompetencje w zakresie obsługi komputera (pakiet Office) i narzędzi Internetowych

  • doświadczenie w obsłudze platformy Magento 2 - mile widziane

  • wykształcenie chemiczne będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

distripark.com to internetowa platforma e-commerce z surowcami chemicznymi, chemią przemysłową, produktami budowlanymi oraz profesjonalną chemią gospodarczą.

Nowe technologie oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie Internetu do rozwoju biznesu dały początek jednej ze spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PCC. Spółka distripark.com utworzona w 2015 roku, stała się internetową platformą specjalizującą się w sprzedaży produktów chemicznych.

Duża część produktów znajdujących się w ofercie sklepu wytwarzana jest przez Spółki Grupy PCC, co oznacza, że wysokiej jakości produkty pochodzą bezpośrednio od producenta.

Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, dostęp do rzetelnych informacji, szybkość realizacji zamówień, wysoką jakość obsługi oraz szerokie portfolio produktowe.

Przewiń do profilu firmy