Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży internetowej z językiem angielskim

Plastech.plO firmie

  • Relaksowa 4
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Plastech.pl

Relaksowa 4

Toruń

Serwis internetowy Plastech.pl uruchomiony w 2002 roku jest największą polską branżową platformą biznesowo-informacyjną stworzoną dla przemysłu opakowań i tworzyw sztucznych. Oprócz portalu internetowego wydajemy czasopismo branżowe Plast Echo. Dzięki połączeniu medium internetowego z tradycyjnym czasopismem jesteśmy w stanie zaoferować firmom niezwykle skuteczne narzędzia marketingowe, umożliwiające dotarcie do uczestników rynku i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Zadania:

  • Sprzedaż i realizacja usług oferowanych przez wortal
  • Stały kontakt z klientami oraz dbanie o najwyższy standard ich obsługi
  • Komunikacja z partnerami w kraju i za granicą
  • Publikacja treści online i praca nad rozwojem wortalu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, marketing online B2B
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację mailową oraz telefoniczną z klientami
  • Znajomość mediów społecznościowych / trendów internetowych
  • Gotowość do udziału w targach i spotkaniach branżowych
  • Biegła znajomość obsługi programów komputerowych, biegłe poruszanie się w internecie
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz umiejętność organizacji własnej pracy

Dodatkowym atutami będą:

  • Znajomość HTML, publikowanie w Internecie, doświadczenie w obsłudze systemów CMS
  • Znajomość branży tworzyw sztucznych
  • Znajomość programów do edycji zdjęć

Oferujemy:

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne