Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży internetowej z językiem niemieckim

Shot ScaffoldingO firmie

  • Wiejska 15
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Shot Scaffolding

Wiejska 15

Oleśnica

  • Masz dosyć korporacyjnego wyścigu pomiędzy pracownikami?
  • Poszukujesz miejsca gdzie panuje atmosfera współzawodnictwa, a osoby, które z Tobą pracują są chętne do pomocy?
  • Potrafisz stawiać sobie cele oraz dążyć do nich bez presji przełożonego?

Jeżeli tak, zapraszamy Cię do przesłania swojej aplikacji.

Zapewniamy prosty i szybki proces rekrutacji.

Specjalizujemy się w internetowej sprzedaży produktu dedykowanego firmom z branży budownictwa.

Wypracowaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku i chcemy przekazać gałęzie naszej pracy w odpowiedzialne ręce, aby zapewnić dalszy rozwój naszej firmie.

Obowiązki na stanowisku:

  • Aktywna sprzedaż za pośrednictwem udostępnionych przez nas platform aukcyjnych
  • Tworzenie i edycja opisów ofert / lekkie pióro
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Szeroko-rozumiana obsługa klienta
  • Wyznaczanie nowych celów i ich realizacja

Oczekiwania względem kandydata:

  • Praktyczna znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość portali aukcyjnych
  • Znajomość programów związanych z podstawową edycją materiałów graficznych
  • Znajomość zasad marketingu internetowego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub współpracę opartą na zasadach B2B
  • Atrakcyjną podstawę + wynagrodzenie prowizyjne
  • Pracę stacjonarną w mieście Oleśnica
  • Dogodne godziny pracy
  • Realny wpływ na formę pracy oraz wachlarz obowiązków

Ogłoszenie archiwalne