Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży IT

DIRECT STORE O firmie

DIRECT STORE

aleja Politechniki 22/24

Łódź

DIRECT STORE to założona w 2012 roku firma integratorska specjalizująca się w doborze, sprzedaży oraz wdrożeniach szeroko rozumianych rozwiązań IT dla firm, z naciskiem na rozwiązania klasy enterprise. Posiadamy status partnerski GOLD w DELL Technologies.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do naszego biura w Łodzi z inicjatywą, dużą energią oraz chęcią rozwoju na stanowisko:

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży IT będzie odpowiedzialna za zbudowanie własnego portfela klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, obsługę handlową, utrzymywanie kontaktów biznesowych oraz aktywną sprzedaż produktów głównie z portfolio DELL Technologies. Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu dopasowanego do potrzeb klienta i gotowych rozwiązań z zakresu oprogramowania, nie zajmujemy się tworzeniem oprogramowania (nie poszukujemy programistów).

Praca tylko i wyłącznie w trybie stacjonarnym w biurze w Łodzi od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30. W przyszłości sporadyczne spotkania wyjazdowe z klientami w terenie.

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (B2B)
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami (telefon, e-mail)
  • Dopasowanie rozwiązań IT do indywidualnych potrzeb, doradztwo przed i posprzedażowe
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży i kompleksowa obsługa zamówień

Wymagania konieczne:

  • Możliwość świadczenia pracy w godzinach 8:30 – 16:30 w biurze firmy w Łodzi, przy al. Politechniki 22/24 (brak możliwości pracy zdalnej), godziny pracy nie podlegają negocjacji
  • Znajomość MS Word, Excel i Outlook umożliwiająca swobodną pracę
  • Zainteresowanie IT i podstawowa wiedza z tego zakresu
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji produktowej
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Uczciwość, lojalność i rzetelność
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem

Wymagania pożądane (ale niekonieczne w dniu rekrutacji):

  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
  • Doświadczenie jako sprzedawca/handlowiec w branży IT
  • Znajomość portfolio Dell Technologies i innych producentów (sprzedajemy rozwiązania sprzętowe wraz z oprogramowaniem, nie tworzymy oprogramowania, zatem nie poszukujemy programistów)

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Umowę o pracę w stałych godzinach 8:30 – 16:30, wolne weekendy (umowa na okres próbny na 2 m-ce)
  • Możliwość rozwoju w branży IT, szkolenia, konferencje, webinaria etc.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - część stała i prowizyjna (po okresie próbnym), zależna od wyników sprzedaży
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne zasoby i narzędzia pracy
  • Wsparcie inżynierów IT
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy