Specjalista ds. sprzedaży sprzętu IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.04.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 26.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds.
    sprzedaży sprzętu IT

    Warszawa
    Misją Grupy LSI Software jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających działalność firm oraz pozwalających na zarządzanie nimi w sposób efektywny i kompleksowy. Nieustannie wsłuchani w potrzeby Klientów i nimi kierowani, dostarczamy innowacyjne systemy i usługi. Dostarczamy programy komputerowe, infrastrukturę, specjalistyczne urządzenia, instalacje i szkolenia oraz obsługę serwisową. Nasi specjaliści każdego dnia tworzą rozwiązania, dzięki którym codzienna praca naszych Klientów staje się łatwiejsza.

    Dołącz do naszego zespołu!

    Oczekiwania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta – branża IT
    • doświadczenie w kompleksowej obsłudze posprzedażowej
    • wiedza na temat roli produktów IT w wielu branżach
    • doświadczenie w pozyskiwaniu klienta B2B i aktywnej sprzedaży
    • doskonałe zdolności interpersonalne, nastawienie na budowanie relacji
    • nastawienie na sukces i realizację celów
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)
    • prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów służbowych

    Obowiązki:

    • pozyskiwanie Klientów (Partnerów Handlowych i Klientów docelowych)
    • sprzedaż specjalistycznych produktów wiodących marek na świecie
    • dbałość o długotrwałe relacje z Partnerami Handlowymi, Klientami firmy
    • samodzielne przygotowanie prezentacji i ofert handlowych
    • monitorowanie rynku

    Oferta sprzętowa: https://www.lsisoftware.pl/sprzet/

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, prywatna opieka medyczna, karnet sportowych)
    • możliwość pracy zdalnej

    ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

    bottom