Specjalista ds. sprzedaży IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.06.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 07.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Firma LSI Software jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego i kinowego. Jesteśmy producentem własnego systemu klasy ERP oraz oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych. Oferta obejmuje również usługi konsultacyjne, wdrożeniowe, serwis, a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych. Szukamy osób, które będą wsparciem Działu Handlowego i kompleksowo zajmą się sprzedażą oprogramowania oraz produktów z katalogu sprzętowego.

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż autorskiego oprogramowania
    • sprzedaż specjalistycznych produktów IT wiodących marek na świecie
    • pozyskiwanie i budowanie biznesowych kontaktów z Klientami i Partnerami firmy
    • dbałość o długotrwałe relacje z Klientami
    • samodzielne przygotowanie prezentacji i ofert handlowych
    • realizowanie obsługi posprzedażowej
    • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
    • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży IT

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta – branża IT
    • doświadczenie w kompleksowej obsłudze posprzedażowej
    • wiedza na temat roli produktów IT w wielu branżach
    • doświadczenie w pozyskiwaniu klienta B2B i aktywnej sprzedaży
    • doskonałe zdolności interpersonalne, nastawienie na budowanie relacji
    • nastawienie na sukces i realizację celów
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)
    • prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów służbowych

    Link do strony internetowej: https://www.lsisoftware.pl/

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, prywatna opieka medyczna, karnet sportowych)
    • możliwość pracy zdalnej

    ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

    bottom