Specjalista ds. Sprzedaży IT z j. angielskim

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.04.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 04.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Szukasz nowych wyzwań w obszarze sprzedaży? Chcesz razem z nami rozwijać polski rynek oraz poszerzać swoje kompetencje? Interesujesz się nowoczesnymi technologiami i innowacjami? To świetnie, ponieważ szukamy osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Jeśli jesteś osobą dla której “nie ma rzeczy niemożliwych” to zaaplikuj już teraz.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż bezpośrednia skierowana do producentów branży budowlanej
    • Realizacja strategii i planu sprzedaży polskiego zespołu
    • Aktywne prowadzenie działań sprzedażowych i wyszukiwanie sposobów dotarcia do nowych klientów
    • Utrzymywanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi przy użyciu dedykowanego systemu CRM
    • Kompleksowe przygotowywanie prezentacji i ofert po spotkaniach handlowych
    • Współpraca z naszymi ekspertami oraz project managerami, w celu dostarczania wysokiej jakości projektów i rozwiązań
    • Budowanie i promocja marki oraz wizerunku firmy
    • Udział w konferencjach i eventach branżowych
    • Raportowanie do naszej centrali w Szwecji bieżących wyników pracy
    • Inspirowanie i motywowanie reszty zespołu

    Wymagania techniczne:

    • Doświadczenie w sektorze sprzedaży z zakresu IT, oprogramowania lub w sprzedaży produktów bądź usług obejmujących projektowanie architektoniczne/budownictwo
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Znajomość i/lub zainteresowanie nowymi technologiami
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wiedza z zakresu oprogramowania CAD/BIM jako dodatkowy atut

    Kogo szukamy?

    • Osób ambitnych i mocno zmotywowanych do pozyskiwania nowych klientów
    • Pracowników ze świetną organizacją pracy, dużą samodzielnością w działaniu, nastawionych na budowanie relacji
    • Cenimy pozytywną energię, uśmiech, skuteczność i zaangażowanie w realizację celu
    • Stawiamy sobie za cel pracę zespołową - dlatego szukamy graczy zespołowych i osoby dbające o jakość komunikacji i współpracy

    Oferujemy:

    • Wygodną lokalizację i nowoczesne biuro: nasze biuro z dedykowaną strefą relaksu znajduje się w centrum Gliwic, tuż obok głównych węzłów komunikacji miejskiej i w niedalekiej odległości od rynku
    • Zespół: jesteśmy zgraną paczką, lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Bierzemy udział w we wspólnych zajęciach sportowych, razem jadamy posiłki oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki
    • Benefity pozapłacowe:
      • Karty sportowe Ok System,
      • Ubezpieczenie grupowe,
      • Wspólne darmowe posiłki (poniedziałkowe śniadania i czwartkowe obiady),
      • Wydarzenia integracyjne,
      • Bezpłatne zajęcia językowe,
      • Wyjazdy na konferencje i udział w targach branżowych.
    • Rozwój zawodowy: stale poszukujemy nowych rozwiązań i inwestujemy w szkolenia naszych specjalistów. Wyróżnia nas dynamika działania oraz chęć do dzielenia się wiedzą

    Kilka słów o nas

    BIMobject jest światowym liderem w zakresie technologii BIM. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem specjalistów, oferujących innowacyjne rozwiązania na potrzeby branży budowlanej i architektury. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami w celu dostarczenia wysokiej jakości cyfrowych modeli produktów. BIMobject nieprzerwanie dąży do rozwoju nowoczesnych narzędzi IT, aby zoptymalizować proces tworzenia, przekształcania i publikowania obiektów BIM oraz umożliwić producentom bezpośredni kontakt z użytkownikami systemów BIM/CAD.

    Firma BIMobject Poland jest polskim oddziałem szwedzkiej spółki posiadającej główną siedzibę w Malmö. Nadajemy tempo branży budowlanej i nieustannie dzielimy się nowatorskimi pomysłami, równocześnie dbając o przyjazną atmosferę w pracy. Szukamy utalentowanych, energicznych i zmotywowanych osób gotowych dołączyć do naszego zespołu.

    Chcesz nas poznać bliżej? Kliknij i poznaj nasz zespół:
    top

    Zaaplikuj już dziś!

    Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIMobject Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach.

    Na podany adres e-mail: [email protected] może Pani/Pan kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    Podanie danych osobowych jest dobrowolne.