Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

SELLWISE Szymon NegaczO firmie

6 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Izabelin (pow. legionowski)

    Izabelin (pow. legionowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój rynku

  • Rynek działania: cała Polska

  • Aktywny prospecting

  • Prowadzenie rozmów i prezentacji technicznych

  • Docieranie do różnych grup interesariuszy w organizacji

  • Negocjacje

  • Pracę na długotrwałych, profesjonalnych relacjach

  • Raportowanie wyników

  • Udział w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Poszukujemy huntera potrafiącego samodzielnie budować swoją bazę prospectingową

  • Osoba z doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań do przemysłu (wysokie umiejętności w obszarze sprzedaży doradczej, praca na długim lejku).

  • Wymagane min. 3-letnie doświadczenie pracy w charakterze przedstawiciela technicznego / inżyniera sprzedaży

  • Handlowiec z wysoką umiejętnością prowadzenia rozmów z technologami – konstruktorami, liderami projektów, zakupowcami technicznymi

  • Dużym argumentem będzie znajomość rynku producentów transportu masowego (pociągi tramwaje, autobusy), branży zabudów specjalnych oraz automotive,

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczanie w klejeniu kompozytów / tworzyw sztucznych

To oferujemy

  • pracę w znanej firmie dystrybucyjnej oraz możliwości rozwoju

  • dobre wynagrodzenie w oparciu o B2B i motywujące premie wynikowe

  • szkolenia wstępne i rzetelny program wdrożenia

  • 3 dni będziesz pracować w terenie, 2 dni w biurze w Izabelinie

  • niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Pracodawca

Nasz Klient to ceniony dystrybutor taśm przemysłowych. Przetwarza tworzywa sztuczne, takie jak montażowe taśmy klejące, rzepy przemysłowe, folie, laminaty, pianki i gumy techniczne oraz inne przemysłowe materiały klejące, jak i bezklejowe. Firma oferuje rozbudowaną gamę produktów dla firm z sektora motoryzacyjnego, transportu masowego, budownictwa, reklamy, a także AGD i elektroniki. Obsługuje przemysł stoczniowy, lotniczy i militarny. Bazując na wieloletnim doświadczeniu może zaproponować i zaprojektować taśmy do najbardziej wymagających aplikacji.