Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Łańcut, Rzeszów, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl, Sokołów Małopolski, Leżajsk, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy polską firmą, która od 2006 roku specjalizuje się w sprzedaży ziaren, pestek, orzechów i suszonych owoców dla sektora piekarniczo-cukierniczego i odbiorców z kanału HoReCa. W naszej pracy łączymy długoletnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Wierzymy, że ludzki kapitał kształtuje potencjał firmy dlatego ciągle inwestujemy w rozwój naszych pracowników.

    Dołącz do nas!     www.ros-sweet.pl

    ze znajomością j.angielskiego
    Miejsce pracy: Jarosław (okolice), Leżajsk (okolice), Łańcut (okolice), Przemyśl (okolice), Przeworsk (okolice), Rzeszów (okolice), Sokołów Małopolski (okolice)

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży na rynkach międzynarodowych
    • Biegła znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
    • Dynamizm w działaniu i umiejętność analitycznego myślenia
    • Wysoka kultura osobista

    Obowiązki:

    • Rozwój sprzedaży w sektorze B2B na wyznaczonych rynkach
    • Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa Klientów, sporządzanie dokumentów sprzedaży
    • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych
    • Analizowanie rynku pod kątem potencjału sprzedaży i preferencji Klientów
    • Raportowanie w zakresie realizacji założonego planu sprzedaży

    Otrzymujesz:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności
    • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
    • Perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji
    • Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach oraz kursach językowych
    • Niezbędne narzędzia pracy
    bottom