Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Dyka Sp. z o.o.O firmie

  • Belgijska 5, Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dyka Sp. z o.o.

Belgijska 5

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży towarów handlowych:

  • - Ofertowanie i fakturowanie

  • - Obsługa telefoniczna kontrahentów

  • Prowadzenie magazynu wyrobów gotowych i towarów: wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej, organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków

  • Obsługa wózka widłowego

  • Dbanie o dobry wizerunek oddziału

Nasze wymagania

Doświadczenie handlowe w branży WOD-KAN lub sanitarno-grzewczej

Doświadczenie w obsłudze Klienta

Znajomość gospodarki magazynowej oraz rynku materiałów budowlanych

Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (preferowane UDT)

Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem, znajomość pakietu MS Office

Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy.

  • Możliwość szkoleń, poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.

  • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników

  • Pakiet socjalny oraz dodatkowy pakiet MyBenefit

DYKA – Międzynarodowa firma wchodząca w skład Grupy Tessenderlo: Jeden

z europejskich liderów produkujących i dystrybuujących systemy rurowe do instalacji wodno-kanalizacyjnych z bogatą 60-letnią tradycją, posiadający zakład produkcyjny w Jelczu-Laskowicach poszukuje pracownika na stanowisko. Specjalista Ds. Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie i spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie CV (z dopiskiem Specjalista ds. Sprzedaży Jelcz-Laskowice) na adres:

Dyka Sp. z o.o

Ul. Belgijska 5

55-221 Jelcz-Laskowice

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj naszych kolegów