Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży k/m

Marbond, Marcin PomierskiO firmie

10 00012 000 brutto / mies.
  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Reprezentujemy firmę, która jest producentem produktów silikonowych.
Firma przetwarza materiał silikonowy poprzez wytłaczanie i formowanie wtryskowe.
Procesy te są stosowane do produkcji węży, profili i części formowanych w różnych przekrojach.

Miejsce pracy: Helmstedt, Niemcy

(z możliwością późniejszego transferu do nowo powstającego oddziału w Częstochowie - planowane otwarcie: jesień 2022)

Zadania:

- bieżąca obsługa obecnych klientów
- zorientowane na klienta techniczne doradztwo
- sporządzanie ofert oraz negocjacje prowadzące do otrzymania zamówienia
- aktywne zdobywanie nowych klientów poprzez rozpoznanie rynkowe firm oraz branż
- systematyczne wprowadzanie do systemu danych dotyczących kontaktów z potencjalnymi, uśpionymi lub aktywnymi klientami
- współpraca z produkcją, działem zakupów oraz działem obsługi zamówień

Wymagania:

- doświadczenie handlowe w firmie produkcyjnej, mile widziane w podobnej branży
- wykształcenie techniczne, handlowe lub ekonomiczne
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca płynną komunikację, inne języki będą dodatkowym atutem
- komunikatywność, pozytywne nastawienie i dążenie do bezpośredniego kontaktu z klientem
- zorientowanie na klienta
- odpowiedzialność i samodzielność
- dobra organizacja pracy
- dobra znajomość oprogramowania MS-Office

Oferujemy:

- umowę o pracę na czas nieokreślony
- wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i umiejętności
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji i zdywersyfikowanej bazie klientów, co gwarantuje bezpieczeństwo
- rodzinną atmosferę i przyjazne środowisko pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu

Ogłoszenie archiwalne