Specjalista ds. sprzedaży

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Praca stacjonarna w siedzibie firmy we Wrocławiu od poniedziałku do piątku.

Naszym klientem jest firma zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych. Dzięki innowacyjnemu i zautomatyzowanemu procesowi są najszybciej rozwijającą się firmą w branży.

Ze względu na rozwój firmy poszukujemy specjalisty z doświadczeniem w sprzedaży B2B, potrafiącego sprzedawać zdalnie i budować długotrwałe relacje z klientami.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy we Wrocławiu z bezpłatnym parkingiem i z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnego prospectingu, pozyskiwanie klienta biznesowego (MŚP, branża produkcyjna, BHP, reklamowa, drukarnie)

  • Sprzedaż tworzyw sztucznych do dalszej obróbki

  • Przeprowadzanie klientów przez cały proces sprzedaży (przygotowanie bazy i segmentacja klientów, prowadzenie sprzedaży doradczej, prowadzenie negocjacji handlowych z klientami)

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Raportowanie wyników w systemie CRM

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w działaniach prospectingowych do klientów przemysłowych – warunek konieczny

  • Umiejętność sprzedaży doradczej

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Doświadczenie w pracy na krótkim i długim lejku sprzedażowym

  • Doświadczenie w sprzedaży zdalnej

  • Umiejętność pozyskiwania klientów do długotrwałej współpracy

  • Duża determinacja i chęć́ realizacji celów

Mile widziane

  • Znajomość podstaw rysunku technicznego

  • Znajomość j. angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy we Wrocławiu

  • Bezpłatny parking i dobry dojazd komunikacją miejską

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 7000- 9000 netto na umowie B2B + premia uzależniona od wyników

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:45 – 15:45

  • Jasną ścieżkę awansu

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy (komputer, telefon)

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie stawiającej na innowacje

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.