Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-10-24

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma „PAULA” renomowany producent naturalnych dodatków do żywności,
suszonych owoców i warzyw zatrudni pracownika na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Kalisz

Zadania

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z powierzonymi klientami,
  • Realizowanie dostaw towarów do klienta,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, cenników, katalogów,
  • Przygotowywanie korespondencji dotyczącej sprzedaży,
  • Samodzielne organizowanie i obsługa wystaw i imprez targowych zarówno w kraju jak i za granicą,
  • Przygotowanie dokumentów związanych ze spedycją wyrobów do klienta,
  • Przygotowywanie i wysyłka prób konsumenckich,
  • Samodzielne przygotowanie i przeprowadzenie prezentacji.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Umiejętność planowania i analizowania sprzedaży,
  • Komunikatywność,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w sprzedaży i pracy administracyjnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność negocjacji,
  • Samodyscyplina i dążenie do rezultatu,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport,).

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z nazwą stanowiska w temacie klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się