Sales Specialist

HALFING & PETERSEN

  • Kalwaria Zebrzydowska

    Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dystrybutora odzieży promocyjnej

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie klientów biznesowych,

  • Rozwój kluczowych klientów w obszarze odzieży,

  • Budowanie oferty szytej na miarę potrzeby klienta,

  • Współpracowanie oraz budowanie trwałej relacji z aktualnymi klientami,

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych,

  • Współpracowanie z działem Customer Service,

  • Obsługiwanie klientów zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia na tożsamym stanowisku,

  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Znajomości technik sprzedaży,

  • Dobrej organizacji pracy własnej,

  • Proaktywności oraz łatwości w nawiązywaniu relacji.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym,

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.