Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży kart kolekcjonerskich

PKMNGRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

7 500–25 000
netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

● Aktywne, samodzielne i skuteczne pozyskiwanie Klientów zainteresowanych pośrednictwem w zakupie kart kolekcjonerskich dzięki wykorzystaniu:

- własnego portfela Klientów inwestycyjnych,

- poprzez samodzielne pozyskiwanie nowych kontaktów.

● Prezentacja oferty PKMNinvest a w szczególności:

- przedstawienie korzyści ze świadczonej usługi,

- określenie warunków współpracy,

- określenie budżetu Klienta,

- zebranie feedbacku Klienta,

- uzyskanie zgody na kontakt Eksperta PKMNinvest.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w segmencie inwestycji alternatywnych,
  • Posiadanie własnego portfela Klientów inwestycyjnych,
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania Klientów.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne naliczane za każdą sfinalizowaną umowę.
  • Brak miesięcznych planów sprzedażowych - rozliczamy się bez presji za to, co zostanie wykonane.
  • Wypłata prowizji w ciągu 7 dni od sfinalizowania umowy.
  • Brak zakazu konkurencji. Dzięki temu możesz współpracować z innymi podmiotami. Jeśli na co dzień pracujesz w innej instytucji nie musisz z niej odchodzić - można w niej pozostać i jednocześnie rozwijać się w PKMNinvest;
  • Duża autonomia i elastyczność godzin pracy oparta o pracę w trybie całkowicie zdalnym i mobilnym.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • inicjatywy dobroczynne

Przejrzyste stawki prowizyjne:

dla kart kolekcjonerskich do 100.000 zł Klient ponosi prowizję 14,9% + VAT

50% prowizji otrzymuje Specjalista ds. sprzedaży kart kolekcjonerskich;

dla kart kolekcjonerskich do 500.000 zł Klient ponosi prowizję 9,9% + VAT

60% prowizji otrzymuje Specjalista ds. sprzedaży kart kolekcjonerskich;

dla kart kolekcjonerskich powyżej 500.000 zł Klient ponosi prowizję 7,9% + VAT

70% prowizji otrzymuje Specjalista ds. sprzedaży kart kolekcjonerskich

PKMNGRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PKMNinvest to nowy sposób inwestowania z karty kolekcjonerskie. Zajmujemy się kompleksowym przeprowadzeniem transakcji nabycia i sprowadzenia artykułów kolekcjonerskich. Specjalizujemy się w rzadkich, pożądanych i wartościowych kartach z franczyzy Pokémon. Marka Pokémon to największa franczyza na świecie, która od 1996 roku bije rekordy popularności a estymowane skumulowane zyski franczyzy liczone w w miliardach dolarów przebijają inne najbardziej wartościowe marki na świecie. Kolekcjonowanie ocenionych kart jest dobrze znane dla rynku kart baseballowych, zwłaszcza w USA a ceny pozycji kolekcjonerskich potrafią osiągać olbrzymie sumy. Rynek kart Pokémon jest młodszy, łatwiej dostępny a przez to bardziej dynamiczny. Przy tak olbrzymiej franczyzie, rosnącej grupie kolekcjonerów i wsparciu influencerów - jak chociażby Logan Paul czy Gary Vee - rynek kart Pokémon wygląda na ciekawą alternatywę dla osób, które chcą posiadać aktywa inwestycyjne w dłoni zamiast wyceny na rachunku maklerskim czy giełdzie kryptowalutowej. Głową i założycielem projektu PKMNinvest jest Rafał Nobis - posiadacz największej kolekcji kart Pokémon w Polsce, o której opowiedział na łamach magazynu MyCompany Polska, czy w materiale na kanale YouTube Krzysztofa Gonciarza.

Specjalista ds. sprzedaży kart kolekcjonerskich, śląskie