Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Hanplast Energy Sp. z o.o.O firmie

4 000–6 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie we własnym zakresie nowych Klientów oraz obsługa istniejących odbiorców oraz przekazanych przez CC
  • Doradztwo i sprzedaż produktów firmy Hanplast Energy
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Obsługa posprzedażowa Klientów firmy
  • Zachowanie wysokich standardów obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej/ elektrycznej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Nastawienie na ponadprzeciętną jakość obsługi
  • Samodzielność w działaniu
  • Przedsiębiorczość i nastawienie na osiągnięcie celu
  • Znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Gwarantowane stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę + wynagrodzenie prowizyjne
  • Bogaty pakiet szkoleń (produktowych, sprzedażowych, kompetencyjnych)
  • Szansę na rozwój, awans i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Partnerską kulturę organizacji
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w otwartym kreatywnym Zespole, który stanowi branżę przyszłości
  • Gwarantowany ryczałt za użytkowanie samochodu prywatnego w okresie próbnym
  • Przy stałej współpracy gwarantowany samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy
  • Wynagrodzenie 4- 6 tys. netto podstawy + prowizja

Hanplast Energy Sp. z o.o.

HANPLAST ENERGY jest w 100% spółką zależną Hanplast Sp. z o.o. – polskiego producenta modułów fotowoltaicznych Hanplast Solar – powołaną do kompleksowej obsługi inwestycji fotowoltaicznych na zlecenia firm i klientów indywidualnych.

Specjalista ds. Sprzedaży, Katowice