Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

FELG SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży produktu dla rynku gabinetów stomatologicznych, medycznych, medycyny estetycznej itp.

  • nawiązywanie nowych kontaktów i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi gabinetami stomatologicznymi, medycznymi, medycyny estetycznej itp.

  • przygotowanie i prezentacja oferty handlowej dla klientów

  • monitorowanie rynku w celu rekomendowania zmian w produkcie oraz strategii działań

  • prowadzenie szkoleń dla klientów (u klienta oraz zdalnie)

  • wsparcie oraz monitorowanie procesu sprzedaży

  • stały kontakt telefoniczny, osobisty z klientami

  • uczestnictwo w targach i imprezach branżowych

  • wsparcie procesu sprzedaży i pomoc Product Managerowi

Nasze wymagania

  • dobra energia, wymagana wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz pełne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • potrzebujemy osoby mającej zdolność do dobrego organizowania czasu oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwo nawiązującą i utrzymującą trwałe relacje z klientami

  • konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B (częste wyjazdy handlowe)

  • realizacja powierzonych planów sprzedażowych

  • łatwość oraz otwartość szybkiego uczenia się nowych technologii

  • umiejętność obsługi urządzeń mobilnych oraz aplikacji mobilnych i webowych

To oferujemy

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie na podstawie umowy B2B (podstawa + prowizja + premie)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w firmie z luźnym klimatem charakterystycznym dla projektów startupowych

  • samochód służbowy + karta paliwowa

  • niezbędny sprzęt do realizacji zadań (smartfon, notebook)

  • możliwość korzystania z karty Multisport

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wizją FELG Dent jest usprawnienie pracy gabinetów stomatologicznych poprzez uproszczenie zarządzania gabinetem oraz uporządkowanie danych pacjentów i historii ich leczenia.

Przewiń do profilu firmy