Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

Mota Engil Real Estate S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 minut temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych,

  • Aktualizacja raportów sprzedażowych,

  • Prowadzenie procesu sprzedaży, w tym przygotowanie niezbędnej dokumentacji, prezentacje inwestycji, podpisywanie umów notarialnych,

  • Uczestnictwo w odbiorach mieszkań,

  • Wydawanie kluczy klientom,

  • Sporządzanie raportów i analiz,

  • Uczestnictwo w eventach branżowych w tym targach nieruchomości,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Aktywne uczestnictwo w procesie zdobywania nowych klientów, realizacja comiesięcznych targetów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym,

  • Zainteresowanie tematyką nieruchomości,

  • Znajomość ustawy deweloperskiej, zagadnień technicznych i prawnych niezbędnych w procesie sprzedaży nieruchomości,

  • Umiejętność prezentacji oferty oraz negocjacji ceny,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętności budowania relacji z klientami,

  • Odpowiedzialność i rzetelność,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie gwarantującej wysokie standardy pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w wielokulturowym środowisku,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Mota Engil Real Estate S.A.

Odpowiadamy za realizację projektów deweloperskich w Europie Centralnej, działając aktywnie na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Rumunii. Specjalizujemy się w inwestycjach mieszkaniowych, aktywnie poszerzając zakres działalności na inne segmenty rynku deweloperskiego. Jesteśmy integralną częścią Grupy Mota-Engil, portugalskiego lidera w sektorze budownictwa, inwestycji deweloperskich czy partnerstwa publiczno-prywatnego obecnego na globalnym rynku od ponad 70 lat.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy