Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

FAMET S.A.O firmie

FAMET S.A.

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • analiza zapytań ofertowych, opracowywanie ofert, prowadzenie uzgodnień realizacji zamówień

  • ewidencja zapytań ofertowych, ofert oraz przyjętych zamówień, uruchamianie zleceń produkcyjnych, ich aktualizacja i nadzór nad ich terminowością realizacji

  • obsługa kontaktów klientów w zakresie nadzorowanych zleceń

  • realizacja sprzedaży poprzez wystawianie systemowych dokumentów związanych z wysyłką oraz faktur sprzedaży

  • sporządzanie okresowo prognoz, planów sprzedaży oraz harmonogramów bieżących zleceń i wysyłek oraz ich analiza

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne lub średnie techniczne

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • pracę na stabilnych warunkach w oparciu o umowę o pracę

  • zabezpieczenie socjalne i ubezpieczeniowe

  • dodatkową prywatną opiekę medyczną

  • dopłatę do posiłków